Provo Beach 2019 - Inschrijvingen

Overzicht ploegen en hun status

Volledig overzicht

Ploeg Reeks Spelers Verantwoordelijke Adres Tel Email Status Timestamp
Piskakballen Heren Divisie 2 Lukas Gijsemans Corneel Vissenaekensplein 11 Betekom 0 lukasgijsemans@gmail.com
20/04/2019 11:12:15
Jeneverkes Mix Recreatief 3 Nathalie Verbois Nonnentap 18 Sint-Truiden 0 nathalie.verbois@telenet.be
06/05/2019 12:04:07
Roze Flamingos Mix Recreatief 3 Ann Sanchez Strijderslaan 34 Wilderen 0 ann.sanchez@vdab.be
06/05/2019 12:21:11
Schuppenboeren Heren Divisie 2 Tom Vandeput Bremstraat 24 Zonhoven 0 vandeput_tom@hotmail.com
07/05/2019 15:32:39
Evoc Dames Recreatief 4 Liesa Franssen Pater Beckersstraat 46 3 Heusden-Zolder 0 franssen_liesa@msn.com
07/05/2019 17:31:55
Inonzentijd 3 Dames Recreatief 3 Marc De Kerf stationsstraat 98 Hever 0 marc.de.kerf@hotmail.com
27/05/2019 20:48:36
Inonzentijd Heren Recreatief 3 Marc De Kerf stationsstraat 98 hever 0 marc.de.kerf@hotmail.com
27/05/2019 20:59:48
Inonzentijd 2 Heren Recreatief 3 Marc De Kerf stationsstraat 98 Hever 0 marc.de.kerf@hotmail.com
29/05/2019 08:34:42
Telford Dames Recreatief 3 Stevens Kerrie Buttermere Drive 2 Telford 0 kerrie343@hotmail.com
29/05/2019 22:24:01
de smeagols Mix Recreatief 3 Wesley Eyckmans schurfstraat 3 GENK 0 eyckmanswesley@skynet.be
02/06/2019 20:07:42
Voor ons een fles Cava Mix Recreatief 4 Eline Rouma Noordlaan 92 Zutendaal +32498743332 roumaeline88@gmail.com
06/06/2019 11:41:57
Recre Hades Dames Recreatief 4 Leen Theberath Zavelstraat 26 Zonhoven 0473855420 leen_theberath@hotmail.com
10/06/2019 15:32:00
infiniti beach Heren Provinciaal 3 chris van geel eindekenstraat 41 beverlo 0497391335 pompierke12@gmail.com
12/06/2019 23:21:02
#TBtothebeach Dames Provinciaal 2 Bjoke Hendrickx Oudstrijdersstraat 98 Oelegem +32497074823 bjokehendrickx@hotmail.com
19/06/2019 15:18:45
De Zandhappers 1 Dames Provinciaal 2 Kato Warson Grote Hemmenweg 70 Zonhoven 0474840427 kato.warson@telenet.be
20/06/2019 22:28:04
Sets on the Beach Dames Recreatief 3 Imke Pollaris Kruisheideweg, 38 38 Zonhoven +32492665833 imke.pollaris@gmail.com
22/06/2019 11:50:43
De Zandhappers 2 Mix Recreatief 4 Anouck De Meyer Lierbaan 113 Putte 0491135733 anouck.de.meyer@hotmail.com
22/06/2019 18:22:43
Oud Goud Heren Masters 2 Johan Vanhove Kraaibosstraat 8 Beringen 0472/718.201 johanvanhove2@telenet.be
23/06/2019 07:36:26
de hv-kes Heren Divisie 2 Sven Welkenhuysen Mommersbosweg 18 Zonhoven 0476271938 welkenhuysensven@hotmail.com
24/06/2019 15:31:05
Luminus Heren Recreatief 3 Tom Vanhoyland Donkeindeweg 6 Zonhoven 0477171051 tom.vanhoyland@edfluminus.be
28/06/2019 11:51:04
DVH Dames Provinciaal 2 Winke Warson Bosstraat 102 Hasselt 0499/564570 patrick.warson@telenet.be
01/07/2019 17:59:58
De Zandhappers 3 Heren Provinciaal 2 Dieter Warson Bosstraat 102 Hasselt 0499/564570 patrick.warson@telenet.be
01/07/2019 18:07:43
Team RTI Heren Provinciaal 3 Igor Swidzinski Vossebergstraat 12 Diepenbeek 0491379693 igor.swidzinski@telenet.be
01/07/2019 22:13:01
The Fantastic Four - 1 Heren Provinciaal 3 John Mc Cluskey Muizenstraat 4 Zonhoven 0474882729 john.mc.cluskey@telenet.be
01/07/2019 22:25:46
KYK Mix Recreatief 3 Ybe Dierckx Spekstraat 4 Kasterlee 0476089682 ybedierckx@gmail.com
02/07/2019 14:39:22
De scheve toetsers 1.0 Mix Recreatief 4 Jill Van der Auwermeulen Kleine Hemmenweg 19 Zonhoven 0472973334 jill.vanderauwermeulen@gmail.com
02/07/2019 20:50:31
De scheve toetsers 2.0 Mix Recreatief 4 Jill Van der Auwermeulen Kleine Hemmenweg 19 Zonhoven 0472973334 jill.vanderauwermeulen@gmail.com
02/07/2019 20:53:16
De scheve toetsers 3.0 Mix Recreatief 4 Jill Van der Auwermeulen Kleine Hemmenweg 19 Zonhoven 0472973334 jill.vanderauwermeulen@gmail.com
02/07/2019 20:55:38
Aerden - Witters Heren Divisie 2 Gunther Witters Perkstraat 27 Zonhoven 0496965999 guntherwitters@gmail.com
02/07/2019 21:47:02
Hoebi-Rubi Heren Divisie 2 Ruben Vandeneynden Buitenhof 9 Zonhoven +32 478 94 79 80 ruben_vanden_eynde@yahoo.co.uk
02/07/2019 21:50:59
Een dikke vette mossel Heren Recreatief 2 Davy De brandt Provincieweg 94 Borsbeke 0476947880 Davydebrandt1983@gmail.com
03/07/2019 01:18:12
Stefan trakteert Heren Provinciaal 2 Geert Maes Hoeveweg 59 Zonhoven 0476694188 maesgeert2@gmail.com
05/07/2019 21:01:15
Provo Tony Heren Recreatief 3 Peter Van Mele Hoeve 59 Zonhoven 0475695720 peter.van.mele@icloud.com
06/07/2019 09:33:17
Provo Pe Mix Recreatief 3 Geert Maes Hoeveweg 59 Zonhoven +32476694188 maesgeert2@gmail.com
06/07/2019 09:37:27

Samenvatting

INGESCHREVEN (Mail) Totaal Heren DivisieHeren ProvinciaalDames ProvinciaalDames RecreatiefHeren RecreatiefMix RecreatiefHeren MastersDames MastersMix Recreatief 2
Ploegen 32 5534510000
Spelers 92 10136141435000
BETAALD (Mail) Totaal Heren DivisieHeren ProvinciaalDames ProvinciaalDames RecreatiefHeren RecreatiefMix RecreatiefHeren MastersDames MastersMix Recreatief 2
Ploegen 29 453449000
Spelers 84 8136141132000